Pomáháme už od r. 2004
Hodnocení nejvyšší důvěryhodnosti Hodnocení nejvyšší důvěryhodnosti
Specialisté na Bavorsko
Ověření klienti
Možnost Skype pohovoru Možnost Skype pohovoru Novinka

NABÍDKA

A: Základní informace
1. Náplň práce

1. Náplň práce

Obsah pracovní náplně pečovatelky závisí na zdravotním stavu klienta a požadavků rodiny. Podle pracovní smlouvy je Vaší hlavní pracovní náplní vedení domácnosti tj úklid, vaření a nakupování a péči o klienta ve smyslu úmluvy. Informace o klientovi spolu s kontaktními údaji najdete v informacích o pozic, které Vám budou zaslány společně s pracovní smlouvou. 

2. Místo práce

2. Místo práce

Během našeho 11 letého působení v oblasti hlídání v Německu, se nám podařilo získat partnery a klienty téměř ve všech regionech. Většina našich klientů se soustřeďuje v okolí těchto míst: Mnichov, Regensburg, Stuttgart, Köln, Düsseldorf, Bielefeld, Dortmund, Berlín, Hamburk nebo Hannover. Pokud si přejete klienta z konkrétního regionu resp. Bundesland nahlaste tento požadavek při registraci a my se Vám pokusíme vyhovět. Zároveň Vás ale chceme upozornit, že taková speciální požadavek zužuje Vaše možnosti pracovního uplatnění a může celý proces zabezpečení práce prodloužit o několik dní i týdnů. 

3. Délka pracovního pobytu

3. Délka pracovního pobytu

Minimální délka pracovního pobytu v Německu je vzhledem na vzdálenost a finanční náročnost jeden měsíc. Standardní délka pracovního turnusu opatrování v Německu je 6 - 12 týdnů. Máme klienty, kteří časem prošly i na kratší, měsíční turnusy. V případě zájmu si můžete pracovní pobyt prodloužit. Vždy je to samozřejmě věcí dohody se zastupující chůvou, rodinou as námi, protože cestovní náklady Vám hradí SunSet MSH, ne rodina. Důležité je najít rodinu, ve které se budete cítit dobře a ke které se chcete pravidelně vracet. Pokud je i rodina s Vámi a Vaší prací spokojená, řešení určitě společně najdeme. 

4. Hrazení cestovních nákladů

4. Hrazení cestovních nákladů

Zorganizujeme Vám cestu do rodiny. Cestovní náklady související s Vaší cestou do Německa a cestou domů při 3 měsíčních turnusech hradíme v plné výši. Při jednoměsíčních turnusech Vám přispíváme na cestu bonusem do výše 90 €. 

5. Platové podmínky

5. Platové podmínky

Našim opatrovatelkám nabízíme dlouhodobou, legální práci s pravidelným měsíčním příjmem. Výše Vašeho výdělku závisí na náročnosti pracovní pozice a od Vaší úrovně německého jazyka. Nabízíme Vám výdělek od 3900 eur do 4800 eur (netto) za pracovní turnus tj 3 měsíce plus náhradu cestovních výdajů. Při zvažování více pracovních nabídek od jiných agentur nezapomínejte prosím, že u nás neplatíte žádné zprostředkovatelské poplatky a informujte se, zda nabízený plat u konkurenční agentury je BRUTTO částka (před odvody a zdaněním) nebo ČISTÉM (Váš čistý měsíční výdělek).

6. Forma výplaty

6. Forma výplaty

Možná jste byli v jiných agenturách zvyklá, že Vám byla mzda vyplácena "na ruku" od rodiny. Tato forma vyplácení mzdy klientům je při vysílání zaměstnanců nelegální az toho důvodu u nás není možná. Výplatu Vám bude vyplácet Váš zaměstnavatel tj společnost SUNSET24. Pro všechny zaměstnance společnosti SUNSET24 je výplatní termín vždy 20-tého následující kalendářní měsíc. Způsob vyplácení mzdy je nejčastěji bankovním převodem, proto si prosím Vás nezapomeňte zkontrolovat správnost čísla účtu, který je uveden ve Vaší pracovní smlouvě.

7. Podmínky pro práci pečovatelky

Základními podmínkami pro práci pečovatelky jsou komunikativní znalost německého jazyka, zkušenosti s hlídáním a bezplatná registrace v naší společnosti. Zaregistrujte se bezplatně a nezávazně a naši specialisté Vás budou kontaktovat nejpozději do 24 hodin. 

B: Průběh spolupráce
1. Bezplatná registrace

1. Bezplatná registrace

Pro úspěšnou registraci je třeba vyplnit online registrační formulář, který najdete online na naší webové stránce. Registrace v naší společnosti je bezplatná, nezávazná a zabere Vám pouze několik minut. Po úspěšné registraci Vás budeme telefonicky kontaktovat nejpozději do 24 hodin a dokončíme proces registrace. 

2. Osobní pohovor

2. Osobní pohovor

Pokud splníte základní požadavky (znalost německého jazyka na komunikativní úrovni, zkušenosti s hlídáním starších lidí) a úspěšně Vás zaregistrujeme, pozveme si Vás na osobní pohovor, na kterém si detailně projdeme všechny informace a náležitosti spojené s Vaším vycestováním do Německa. Podle místa bydliště Vás rádi přivítáme v Praze.

3. Nabídka vhodné pracovní pozice

3. Nabídka vhodné pracovní pozice

Po splnění podmínek pro práci pečovatelky a absolvování osobního pohovoru Vám náš tým profesionálů začne intenzivně hledat vhodnou pracovní pozici. Na pozici se však můžete navrhnout i individuálně, vyplněním kontaktního formuláře, který se nachází při každé pracovní pozici na naší webové stránce.

4. Podpis pracovní smlouvy

4. Podpis pracovní smlouvy

Po akceptaci pracovní pozice podepíšeme smlouvu a oficiálně se tak stanete součástí společnosti SunSet MSH.