Pomáháme už od r. 2004
Hodnocení nejvyšší důvěryhodnosti Hodnocení nejvyšší důvěryhodnosti
Specialisté na Bavorsko
Ověření klienti
Možnost Skype pohovoru Možnost Skype pohovoru Novinka

Blog

Sviatky pokoja a radosti sú opäť tu

Ďalší rok uplynul a opäť sú pred nami Vianoce. Pre nás v SunSet-e je to najkrajšie obdobie v roku, tak ako pre väčšinu z vás. Sviatky Vianoc sú pre nás o to dôležitejšie, pretože sa na nás spolieha množstvo seniorov, ktorým robia jedinú spoločnosť počas najkrajších sviatkov v roku naše opatrovateľky. Za to vám, milé naše opatrovateľky a páni opatrovatelia patrí veľká vďaka.

​SunSet je připraven na druhou vlnu pandemie

Rok 2020 nám všem ukázal, že ne všechno, co jsme dosud považovali za samozřejmost, samozřejmostí zůstane navždy. Mnohé změny, na které jsme se museli adaptovat, jako je nošení roušky či dezinfekce rukou zde pravděpodobně s námi ještě několik měsíců zůstanou. My v SunSetu jsme velmi rychle reagovali na všechny změny, které s sebou pandemie přinesla.

Doporučení pro sunset pečovatelky při vykonávání činností mimo domácnost

Tato doporučení jsou zaměřena zejména na Vás jako pečovatelku/pečovatele v privátní péči. Neslouží jenom k Vaši vlastní ochraně. Především by měli být před infekcí chráněni ti ohrožení lidé, kteří si vyžadují péči – senioři, o které pečujete!

Co pomáhá proti koronaviru?

Abychom se dovedli chránit před koronavirem, musíme nejdříve pochopit, jak takový virus funguje.

Koronavirus

Milé pečovatelky a pečovatelé, touto cestou bychom k Vám chtěli promluvit v těchto dnech, kdy se každý den dozvídáme nové znepokojivé informace v mediích v souvislosti s rychlým šířením koronaviru.